Złoto

Przegląd programu Orion Metal Exchange Gold IRA

Czy chcesz zainwestować w metale szlachetne? Być może rozważasz otwarcie złotego konta IRA.

Warto zapoznać się z ofertą Orion Metal Exchange. Firma Orion Metal Exchange została uznana za najlepiej ocenianą firmę oferującą pełen zakres usług w zakresie metali szlachetnych przez Retirement Living w 2020 r. Orion Metal Exchange jest pełnoobsługowym dealerem inwestycji w metale szlachetne. Oferuje złote, platynowe, palladowe oraz srebrne monety i sztabki.

Firma oferuje również indywidualne konta emerytalne (IRA) dla inwestycji w złoto i srebro. Według Jacoba Blalocka, dyrektora generalnego Orion Metal Exchange, wyróżnienie przez Retirement Living jest zarówno zaszczytem, jak i wyrazem pracy oddanego i skoordynowanego zespołu.

Firma może poszczycić się pięciogwiazdkową oceną Trust Pilot. Consumer Affairs uznało również Orion Metal Exchange za Top Gold IRA Precious Metals Company w 2017 i 2018 roku. Firma ma 50 lat doświadczenia w branży i koncentruje się na pomaganiu inwestorom w znalezieniu najlepszej opcji inwestycji w metale szlachetne.

Jeśli chcesz zdywersyfikować swój portfel inwestycyjny przy minimalnym ryzyku finansowym, Orion Metal Exchange może Ci pomóc. Firma nie pobiera opłat za założenie konta ani za transfer IRA i oferuje przechowywanie metali szlachetnych przez okres do trzech lat.

Oferuje różne opcje przechowywania, które można dostosować do swoich potrzeb. W tej recenzji Orion Metal Exchange opisujemy, co ta firma ma do zaoferowania, abyś mógł zdecydować, czy odpowiada ona Twoim potrzebom.

Spis treści

 • Historia firmy Orion Metal Exchange i jej działalność
 • Oferta produktów i usług Orion Metal Exchanged
 • Orion Metal Exchange Gold IRA
  • Co to jest Złote IRA?
  • Jak działa Orion Metal Exchange Gold IRA?
 • Informacje o cenach Orion Metal Exchange
 • Opcje przechowywania w Orion Metal Exchange
  • Przechowywanie w domu
  • Bezpieczne przechowywanie w skarbcu (depozycie)
  • Indywidualne Konto Emerytalne (IRA)
 • Wysyłka metali szlachetnych
 • Giełda Metali Orion FAQs
  • Co to jest złote konto IRA?
  • Czy mogę przechowywać metale szlachetne IRA w domu?
  • Czy mogę przechowywać moje metale w skrytce depozytowej?
  • Jakie znaczenie ma inwestowanie w metale szlachetne na koncie IRA?
 • Ostatnie przemyślenia

Historia i tło firmy Orion Metal Exchange

Założona przez Jacoba Blalocka w 2017 roku firma Orion Metal Exchange jest stosunkowo nowa w branży metali szlachetnych. Mimo to osiągnęła już ogromny sukces. Z siedzibą w Los Angeles w Kalifornii, firma twierdzi, że ma ponad 50 lat połączonego doświadczenia w zakresie metali szlachetnych.

Firma otrzymała wiele pozytywnych recenzji i rekomendacji od setek zadowolonych inwestorów, co czyni ją jednym z najwyżej ocenianych dealerów metali szlachetnych w Stanach Zjednoczonych. Firma zaspokaja szeroki zakres potrzeb inwestorów w metale szlachetne, w tym:

 • Sprzedaż
 • Likwidacja
 • Edukacja
 • Zakładanie akredytowanych kont IRA
 • Bezpieczne przechowywanie metali szlachetnych.

Firma oferuje różnorodne metale szlachetne oraz konta IRA nie tylko mieszkańcom USA, ale także inwestorom zamieszkałym w regionach poza granicami kraju. Firma przydziela każdemu inwestorowi przedstawiciela ds. konta. Przedstawiciel ten będzie ściśle współpracował z klientem, prowadząc go przez każdy etap procesu inwestycyjnego.

Odpowie on na wszystkie pytania i pomoże wybrać odpowiednie metale szlachetne, które można dodać do portfela. Przedstawiciel będzie również w stałym kontakcie z Państwem, dostarczając aktualnych informacji o warunkach rynkowych i wydarzeniach gospodarczych, które mogą mieć wpływ na Państwa inwestycje.

Wiele osób inwestuje z Orion Metal Exchange, ponieważ firma ta oferuje większą elastyczność w porównaniu z innymi firmami oferującymi metale szlachetne i IRA w USA. Firma pozwala nawet na rolowanie istniejącego IRA na złote IRA lub inwestycje w metale szlachetne.

Orion jest zatwierdzony przez Professional Coin Grading Service (PCGS). Przestrzega również zasad i przepisów ustalonych przez Industry Council for Tangible Assets (ICTA) oraz Numismatic Guaranty Corporation (NGC).

Jest to firma, której warto się przyjrzeć, aby pomóc sobie w inwestycjach w metale szlachetne. Dzięki niej możesz mieć pewność, że inwestujesz w produkty, które są odpowiednio oceniane i wyceniane.

Oferta produktów i usług Orion Metal Exchanged

Orion Metal Exchange oferuje usługi sprzedaży, wymiany i bezpiecznego przechowywania sztabek kruszcu, monet kruszcowych i monet numizmatycznych. Kiedy współpracujesz z firmą w zakresie inwestycji w metale szlachetne, możesz cieszyć się wieloma korzyściami, w tym:

 • osobisty, kompetentny przedstawiciel ds. kont
 • Hojna polityka wykupu
 • szybką, ubezpieczoną wysyłkę wszystkich sztabek i monet Orion Metal Exchange
 • Aktualne informacje i wiadomości na temat metali szlachetnych i wydarzeń gospodarczych, aby pomóc Ci w podejmowaniu świadomych decyzji.

Firma może również pomóc Ci w założeniu złotego konta IRA. Przyjrzyjmy się temu bardziej szczegółowo:

Orion Metal Exchange Gold IRA

Co to jest złote IRA?

Złote IRA to Indywidualne Konto Emerytalne (IRA), na którym inwestor posiada fizyczne złote monety lub sztabki zamiast obligacji, akcji lub innych inwestycji finansowych. Złote konta IRA mają wszystkie zalety tradycyjnych kont IRA, jeśli chodzi o ulgi podatkowe.

Poza złotem, w ramach konta IRA można wykorzystywać także inne metale szlachetne, takie jak platyna, pallad i srebro. Metale szlachetne wykorzystywane na kontach IRA wymagają przechowywania.

Internal Revenue Service (IRS) wymaga, aby posiadacze złotych kont IRA powierzyli powiernikowi, np. firmie maklerskiej lub bankowi, bezpieczne zarządzanie ich aktywami fizycznymi.

Depozytariusze Gold IRA muszą przestrzegać surowych wytycznych IRS dotyczących bezpieczeństwa aktywów, księgowości i raportowania. Orion Metal Exchange jest jednym z wiodących depozytariuszy złota IRA w USA.

Jak działa Orion Metal Exchange Gold IRA

Dzięki Orion Metal Exchange Gold IRA możesz fizycznie przechowywać metale szlachetne, takie jak sztabki kruszcu oraz złote, platynowe, srebrne i palladowe monety na koncie z odroczonym podatkiem.

Firma przeprowadzi Cię przez cały proces zakładania IRA. Złote konto IRA można zasilić gotówką lub przenieść na nie środki z istniejącego konta emerytalnego. Firma oferuje również szereg zatwierdzonych przez IRS opcji metali szlachetnych, w tym popularne produkty, takie jak Srebrne Orły i Złoto Amerykańskie.

Złote Konto IRA Oriona podlega tym samym przepisom podatkowym, co tradycyjne konta IRA. Oznacza to, że Twoje wpłaty na IRA mogą być odliczone od federalnego podatku dochodowego.

Nie możesz dokonywać wypłat z konta do momentu osiągnięcia wieku 59½ lat. W takim przypadku wypłaty będą podlegały opodatkowaniu oraz karze 10% za przedwczesne wypłaty.

Gdy osiągniesz wiek 70½ lat, musisz zacząć dokonywać obowiązkowych wypłat, które podlegają opodatkowaniu, tak jak w przypadku tradycyjnych kont IRA.

Jeśli Twoje Złote Konto IRA jest kontem Roth, wypłaty są wolne od podatku, ponieważ zapłaciłeś już podatek od wpłat. Nie ma też obowiązku rozpoczęcia wypłat w wieku 70½ lat.

Informacje o cenach Orion Metal Exchange

Wielu inwestorów preferuje współpracę z Orion Metal Exchange ze względu na konkurencyjne ceny. Firma pobiera roczne opłaty za przechowywanie w wysokości od 75 do 100 USD, w zależności od miejsca przechowywania metali szlachetnych.

Opłata za przechowywanie obejmuje ubezpieczenie. Minimalna kwota, jaką można zainwestować w metale szlachetne, wynosi 5 000 USD. Warto jednak zainwestować co najmniej 30 000 USD, aby skorzystać z ofert promocyjnych.

Na przykład, jeśli zainwestujesz 30 000 USD, Orion Metal Exchange zaoferuje Ci roczny okres przechowywania, ubezpieczenie i opiekuna bez dodatkowych kosztów. Nie ma opłat za roczną umowę.

Opcje przechowywania na Giełdzie Metali Orion

Firma oferuje trzy opcje przechowywania metali szlachetnych - przechowywanie w domu, bezpieczne przechowywanie w skarbcu oraz IRA.

Przechowywanie w domu

Jeśli chcesz przechowywać swoje metale szlachetne w domu, Orion Metal Exchange może pomóc Ci wybrać najlepszy sejf domowy, który zabezpieczy Twoje aktywa.

Bezpieczne przechowywanie w skarbcu (depozycie)

Skarbiec depozytowy jest najbezpieczniejszą opcją przechowywania. Jeśli nie czujesz się komfortowo z myślą o przechowywaniu swoich metali szlachetnych w domu, przechowywanie w skarbcu może być dobrym rozwiązaniem, by zapewnić bezpieczeństwo Twoim aktywom.

Indywidualne Konto Emerytalne (IRA)

Jeśli zdecydujesz się zainwestować swoje złoto, srebro lub inne metale szlachetne w konto IRA, Orion Metal Exchange pomoże Ci założyć konto IRA dla metali szlachetnych lub dokonać rollover z istniejącego konta IRA.

Wysyłka metali szlachetnych

Jeśli złożysz zamówienie na złoto, platynę, srebro lub inne metale szlachetne w Orion Metal Exchange, firma pomoże Ci w szybkiej i bezpiecznej wysyłce Twoich aktywów.

Firma pakuje i zapewnia, że każda przesyłka metali szlachetnych dotrze bezpiecznie i tak szybko, jak to możliwe.

Orion Metal Exchange FAQs

Co to jest złote konto IRA?

Złote IRA to inwestycja emerytalna, w której możesz posiadać fizyczne, zatwierdzone przez IRS złoto, platynę, pallad i srebro w postaci kruszców, monet lub sztabek. Posiada ono wszystkie korzyści związane z odroczeniem podatku, tak jak tradycyjne konta IRA. Złote Konta IRA mają jednak pewne ograniczenia dotyczące wypłat.

Czy mogę przechowywać metale szlachetne IRA w domu?

Firmy zajmujące się metalami szlachetnymi odradzają klientom przechowywanie metali szlachetnych w domu ze względu na normy określone w sekcji 408(m)(3)(B) i (n) Internal Revenue Code. Należy przechowywać swoje aktywa w bezpiecznych depozytach przeznaczonych do przechowywania metali szlachetnych IRA.

Czy mogę przechowywać moje metale w skrytce depozytowej?

Tak, ale należy liczyć się z pewnymi utrudnieniami i dodatkowymi kosztami. Trzeba będzie bezpiecznie przenieść nieporęczne przedmioty, gdy przyjdzie czas na ich spieniężenie, co może być kosztownym przedsięwzięciem, jeśli wynajmujesz skrytki na dłuższy okres. Konieczne jest także wykupienie ubezpieczenia skrytki, ponieważ banki nie oferują takiej ochrony.

Jakie znaczenie ma inwestowanie w metale szlachetne na koncie IRA?

Złoto i srebro to aktywa określane mianem "bezpiecznych przystani". Dodanie tych metali szlachetnych do Twojego konta IRA pomaga ustabilizować wartość Twoich oszczędności. Zapobiega to również wahaniom wartości Twoich oszczędności, tak jak w przypadku innych inwestycji.

Końcowe przemyślenia

Orion Metal Exchange może być tym, kogo potrzebujesz, jeśli szukasz firmy inwestycyjnej zajmującej się metalami szlachetnymi, która pomoże Ci w założeniu konta IRA z metalami szlachetnymi lub inwestowaniu w złoto, srebro lub inne metale szlachetne. Firma oferuje możliwość zakupu lub upłynnienia, a także posiada konto Gold IRA, aby pomóc klientom zdywersyfikować ich portfele.

Zobacz również